Незаконні дитячі машинки біля Оперного театру почали конфісковувати

logo
119013_nezakonni_ditjachi_mashinki_bilja_opernog.jpeg


У Львові у підприємців вилучили дитячі електромобілі, що надавалися у прокат біля Оперного театру. Про це повідомляє ЛКП «Муніципальна дружина».

Як повідомили муніципали, підприємці зазвичай уникають відповідальності за нелегальні розваги.

«Йдеться про прокат дитячих електромобілів, яким у центрі міста займається подружжя Олени Животової та Олега Спірідонова. Попри те, що рішенням Львівського виконкому біля оперного театру заборонені будь-які атракціони, ці підприємці зневажають усталені в місті правила і їхні машинки постійно їздять площею. При цьому власники стверджують, що на площі перед театром вони не працюють. Мовляв, свої машинки здають в оренду у під’їзді через дорогу від оперного. А от на площі ці машинки з’являються без їхнього відома: «Ніхто ж не винен , що там їх випробовують клієнти», – повідомляють у ЛКП.

Цієї п’ятниці такі «випробування» знову відбувались і муніципали прийшли вручити підприємцям-порушникам припис.«Зазначене подружжя, вирушивши у відпустку, свій бізнес доручило старшому братові Олега Спірідонова – Олександру Спірідонову. Щоб допомогти родині, той приїхав аж із Харкова.А от гарними манерами чоловік не обтяжений. Із муніципалами, щойно вони до нього підійшли, почав нецензурно лаятись та погрожувати, вимахуючи плоскогубцями.Завершилось це дійство викликом поліції. Хулігана забрали у районний відділок. Щоб написати заяву, туди ж вирушили і представники «Муніципальної варти».  Наступного дня, у суботу, на підставі припису мало відбутись вилучення машинок – демонтаж. За процедурою, Олександра Спірідонова про це завчасно повідомили. А близько шостої години вечора муніцпали прибули для демонтажу.Поведінка Спірідонова була ще агресивнішою. В руках у нього знову з’явились ті ж самі плоскогубці. Тому, щоб убезпечити людей на площі та уникнути неприємних наслідків, працівники Муніципальної Варти дебошира просто скрутили і акуратно поклали на землю – до приїзду поліції», – розповідають муніципали.У Галицькому відділі Нацполіції знову було зафіксовано заяву. Тепер із порушником розбиратимуться правоохоронці.

А муніципали демонтували із місця події два електромобілі. Поки що вони залишатимуться на складі ЛКП «Муніципальна дружина» .

Фото: Львівський портал


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...