Незаконно вивантажене під Каневом львівське сміття захоронять на міському полігоні

logo
41791_nezakonno_vivantazhene_pid_kanevom_lvivsk.jpeg


Незаконно вивантажене сміття в Канівському районі Черкаської області захоронять на сміттєзвалищі, це обійдеться ОДА за оперативними даними у 50 тисяч гривень.

Про це під час координаційної наради в ОДА повідомив Керівник Держекоінспекції в Черкаській області Сергій Поліщук, пише КОЗАЦЬКИЙ САЙТ з посиланням на УНІАН.

Зазначається, нещодавно поблизу одного із сіл в Канівському районі незаконно вивантажили сміття із Львівщини. «Ми виїжджали туди зі спеціалістами. На площі 700 метрів квадратних зафіксували засмічення.

Для того, щоб розрахувати збитки ми направили зараз Держкомзем. За оперативними даними, нормативно-грошова оцінка не дуже висока, близько 50 тисяч. Згідно результатів досліджень проб якості ґрунту, перевищення не зафіксовано. Вважаю, що це сміття потрібно вивезти з території, – сказав Поліщук, відповідаючи на питання очільника області. По селекторному зв’язку представники із Канева розповіли, що нині вже укладено договір з КПЖ Каніської міськради на захоронення цих відходів та договір із приватним підприємством на транспортування відходів до міського сміттєзвалища.

30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі біля Львова спалахнула масштабна пожежа. В ході гасіння стався зсув сміття, під який потрапили троє рятувальників і еколог Львівського комунального підприємства ”Збиранка”.

31 травня трьох рятувальників знайшли мертвими. Тіло комунальника досі не знайдено. Підозру у службовій недбалості, що призвела до загибелі людей на сміттєзвалищі, було оголошено директору ЛКП «Збиранка», його заступнику, а також начальнику полігону твердих побутових відходів (Грибовицьке сміттєзвалище).

ПОДІЛИТИСЬ:

А поділитися?