Ні картоплі, ні кукурудзи. Дики атакують урожай

logo
106515_ni_kartopli_ni_kukurudzi_diki_atakujut_ur.jpeg


02.07.2017 12:27

Ні картоплі, ні кукурудзи. Дики атакують урожай

Мешканці села Закривець, що в Жидачівському районі, цього року можуть залишитися без урожаю. Вночі на поля приходять непрохані гості — дики.

“Остані два-три роки кабани до нас не навідувалися. А цього тижня знову з’явились, — каже пан Степан, місцевий житель. — За слідами вирахував, що їх було двоє. Приходили вночі. Знищили близько 50 кущів картоплі. Люди кажуть, що й у сусідніх селах така ж напасть. Від нашого села до лісу — близько півкілометра. Раніше нищили урожай кукурудзи, а тепер і на картоплю надяться”.

До слова, на Львівщині налічують понад 4500 кабанів. Як кажуть мисливці, популяція їх невпинно збільшується. Тому надходить багато скарг від селян — дикі свині завдають чималих збитків.

Тим часом в області вже провели плановий відстріл диких перелітних птахів. Зразки біоматеріалів відібрали, щоб перевірити, чи нема пташиного грипу. Загалом відібрали 20 зразків (вісім крижнів, чотири лиски, один попелюх, дві чайки, два норці та три шпаки).

Плановий відстріл провели в Городоцькому, Пустомитівському, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Сокальському та Яворівському районах. Фахівці запевнили, що у зразках пташиного грипу не виявили.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?