“Ні – розформуванню академії” – в мережі триває флешмоб проти реформації закладу

logo
109438_ni_rozformuvannju_akademiji_v_merezhi_tri.jpeg


Проти цього рішення у Facebook активісти Львова вже почали компанію протесту.

Міністерство оборони, на чолі з Семеном Полтораком хоче перетворити Національну академію сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного в інститут морально-психологічного забезпечення. Міністерство оборони планує перенесення факультетів академії в навчальні заклади інших вузів у Сумах, Харкові та Кам’янці-Подільському.

Проти цього в мережі Facebook активісти почали масово завантажувати свої фото з написами «Ні! – нищенню академії сухопутних військ у Львові!». Також вони склали петицію до президента України і просять підписати її кожному.

«Роздрібнення-знищення вже існуючого потужного навчального закладу, яким є Національна академія сухопутних військ, та необгрунтоване витрачання мільярдів бюджетних коштів на створення нових навчальних баз під час війни – це зрада національних інтересів України.

Наміри Міністерства оборони України реорганізувати Національну академію сухопутних військ у Львові для більшості експертів, військових, що захищають Україну від зовнішнього ворога, а також волонтерів – є не просто необгрунтованим, а таким, що підриває боєздатність Збройних Сил України», – зазначено в петиції.

Нагадаємо, раніше “Львівські” повідомляли, що у соціальній мережі Facebook активісти організували флешмоб з підтримки Академії сухопуьних військ у Львові. Детальніше про те, як взяти участь у флешмобі – ТУТ.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...