Ніч на пункті пропуску «Краковець» на Львівщині минула спокійно, – поліція

logo
129794_nich_na_punkti_propusku_krakovec_na_lvivw.jpeg


09:45 10 вересня 2017 р.

Фото: зі сторінки Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook»

Міхеїла Саакашвілі зустрічають керівники поліції Львівщини.

У Львівському обласному управлінні поліції повідомили сьогодні, 10 вересня: «Поблизу пункту пропуску «Краковець» на українсько-польському кордоні розміщено наметове містечко учасників раніше заявленого масового заходу. На прохання низки народних депутатів, організаторів цієї акції та представників громадських організацій поліція здійснює посилену охорону публічної безпеки і порядку».

В обласному управлінні поліції також поінформували: «Упродовж ночі на 10 вересня жодної інформації про правопорушення або надзвичайні події до підрозділів поліції не надійшло. На місці перебуває начальник поліції Львівської області Валерій Середа, а також керівники структурних поліцейських підрозділів.

«Правоохоронці продовжують нести службу згідно з раніше розробленою розстановкою сил і засобів поліції. Напередодні увечері відбувся інструктаж сил поліції, залучених до охорони публічної безпеки і порядку на території поблизу прикордонного пункту пропуску «Краковець», – повідомили також на сторінці Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook» та опублікували фото з місця події.

Як інформував «Щоденний Львів», Міхеїл Саакашвілі сподівається повернутися в Україну в Краковці.

А поділитися?Вам має сподобатись...