”Ніч у Львові” з лемко-співами

logo
111560_nich_u_lvovi_z_lemko_spivami.jpeg


Цими вихідними у Львові було особливо активне нічне життя, адже в центрі міста відбувся ХІІІ фестиваль “Ніч у Львові”. Його відвідувачі мали змогу пройтися середньовічними підземеллями храмів, узяти участь у пішохідних екскурсіях, майстер-класах, подискутувати у Домі Франка, відвідати вечірки, концерти, поспівати пісень у форматі open-air, а також уперше в Італійському дворику побачити просто неба виставу “Ромео і Джульєтта” за перекладом Юрія Андруховича, повідомили нашому кореспонденту у прес-службі міськради.

Фотопрес-служби міської ради.

Великою популярністю користувався, зокрема, пленер “Нічний Львів”, у якому за попередньою реєстрацією могли взяти участь усі охочі. Ну а своєрідною родзинкою цьогорічної “Ночі у Львові” стали “Лемко-співи просто неба”. Вони зібрали аншлаг, адже згуртували на Площі Музейній велику кількість молоді, яка співала пісень.

“Ми звернулися до організаторів фестивалю “Ніч у Львові” з пропозицією провести лемко-співи, запропонували такий цікавий формат, оскільки open-air співи доволі-таки гарний вечірній захід, де всі охочі могли поспівати з нами. У нас є невелике коло людей, які люблять такі вечори і цінують, але в межах фестивалю до нас долучилися набагато більше учасників, що було надзвичайно неочікувано і приємно, адже молодь долучалась і долучалась”, — зазначив організатор лемко-співів на Площі Музейній Микола Крупей.

Ну і, звичайно, “Ніч у Львові” — це численні нічні екскурсії та різноманітні тематичні заходи в таких закладах, як музей Соломії Крушельницкої, модерної скульптури імені Дзиндри у Брюховичах, інтерактивний музей “Таємна аптека”.

Олександр СИРЦОВ.

Львів.

А поділитися?