Нічна буря на Львівщині. До кінця дня мешканцям обіцяють повернути електрику до осель

logo
139325_nichna_burja_na_lvivwini_do_kincja_dnja_m.jpeg


«Львівобленерго» обіцяє до кінця сьогоднішнього дня завершити основні роботи із відновлення електропостачання у Львівській області. Про це сьогодні, 6 жовтня, під час брифінгу повідомив начальник обласного департаменту цивільного захисту Олександр Харчук, передає кореспондент Львівського порталу.

За його словами, попри прогнози синоптиків щодо пориву вітру до30 м/с, вітер у Львівській області був слабшим.

«Спостереження  показали, що цих відміток не було досягнуто. Максимальний вітер був по області від 17 до 24 метрів у Дрогобицькому районі і по місту Львову – пориви 25 метрів в секунду. Відповідно до складних погодних умов на території області станом на 9 годину була максимальна кількість знеструмлених населених пунктів. Це було 239 – повністю і 119 – частково. Станом на 10 годину цифра помінялась – вживаються заходи  «Обленерго», працює 112 бригад», – повідомив посадовець.

За його даними, станом на 10. 00 год. на Львівщині знеструмленими залишається 231 пункт повністю і 114 – частково.

«Згідно прогнозу Гідрометцентру, вітер буде сьогодні зберігатися, але зі зменшення сили і в подальшому з переходом до звичайних норм, що є характерними у цей час. За оцінкою «обленерго» основні роботи з відновлення електропостачання сьогодні будуть завершені», – зазначив він.

Найбільше під час нічної негоди постраждали Жовківський, Сокальський і Пустомитівський райони.

Як відомо, негода наробила біди у Львові: повалила дерева та ліхтарі. Також через бурю дерево обвалилось на залізничну колію.


Реклама

А поділитися?