Ніхто не хоче керувати управлінням транспорту ЛМР

logo
140966_nihto_ne_hoche_keruvati_upravlinnjam_tran.jpeg


На посаду керівника управління транспорту Львівської міської ради поки що не претендує жоден кандидат.фото Олександра Шутюка

фото Олександра Шутюка

27-го вересня оголосили конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління транспорту ЛМР. Як повідомила у коментарі для Tvoemisto.tv Оксана Блавацька, заступниця начальника управління персоналом, поки що на посаду не претендує ніхто. Термін подання документів завершується 26-го жовтня.

Вона пояснила, що кваліфікаційні вимоги до посади визначені законодавчо. Зокрема, у наказі від 29 грудня 2009 року «Про затвердження Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування» йдеться, що керівник управління повинен мати:

1) повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;2) стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років;3) післядипломну освіту у галузі знань «Державне управління».

«Під час оголошення конкурсу ми керуємося цими вимогами, – каже Оксана Блавацька. – Однак документи приймаємо від усіх охочих і в будь-якому випадку. Якщо чогось немає – питання виноситься на розгляд конкурсної комісії. Комісія приймає рішення, чи допустити цього претендента, а потім рекомендує або не рекомендує міському голові кандидата на конкретну посаду. Остаточне рішення – за мером».

До складу конкурсної комісії входять заступники міського голови, керуючий справами виконкому, директор ЛКП «Інститут міста», представник юридичного департаменту.

За словами Оксани Блавацької, у міськраді були прецеденти, коли кандидат отримував посаду, не відповідаючи усім прописаним вимогам. Якщо ж до 27-го жовтня ніхто не подасть свою кандидатуру, конкурс мають право оголосити знову. Зараз обов’язки начальника управління виконує Олег Партика.

Юлія Сабадишина


Реклама

А поділитися?



Вам має сподобатись...