Німеччина зацікавлена у співпраці з Львівщиною у сфері вівчарства

logo
109830_nimechchina_zacikavlena_u_spivpraci_z_lvi.jpeg


Львівщина заручилась підтримкою щодо сприяння отримання дозволу на експорт продукції вівчарства до ЄС, зокрема Німеччини.

Бельгійські фермери співпрацюватимуть з «Агропродсервісом» у розведенні корів
В Україні скоротилось поголів’я свиней та ВРХ

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Так, з метою вивчення аграрного ринку та налагодження співпраці з постачання продукції тваринництва, на Львівщину завітали німецькі виробники.

Делегація у складі експерта сільського господарства Німеччини, незалежного агроконсультанта Асоціації вівчарства Німеччини Гюнтера Арнольда Рунова та Елени Пілдус ― представника Lammotte oils, відвідала ФГ «Меринос-Захід» Дрогобицького району, господарство Городоцького району Богдана Когута та ФГ «Радвань Нова» Пустомитівського району.

Під час спільної зустрічі в межах візиту, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз наголосила на важливості українсько-німецької співпраці, в частині обміну досвідом у галузі тваринництва, зокрема вівчарства.

В свою чергу Гюнтер Арнольд Рунов окреслив перспективи такої співпраці, яка може створити у недалекому майбутньому реальні спільні проекти.

Під час зустрічі Львівщина заручилась підтримкою щодо сприяння отримання дозволу на експорт продукції до ЄС, зокрема Німеччини. У разі підписання договорів з фермерськими господарствами району, які утримують овець, господарства отримають постійний і надійний європейський ринок збуту.


Реклама

А поділитися?