Нові можливості міського парку

logo
139391_novi_mozhlivosti_miskogo_parku.jpeg


Відбулося засідання 38 позачергової сесії, на якій серед фінансових та інших господарських питань розглядались зміни до бюджету міста, які мали безпосередній вплив на розвиток Міського парку культури.

Повідомляє сайт БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

Як доповів начальник фінансового управління Юрій Петрів, зміни вноситимуться у частині фінансування на діяльність міського парку, а саме для придбання нового атракціону.

На виділені кошти дирекція парку замовила 12-місну ланцюгову карусель заввишки 4 метри. Атракціон буде встановлений на місці старої каруселі, яку демонтують після обстеження спеціально запрошеного інспектора.

Карусель буде мобільною, її збір займатиме близько години, що дає більше можливостей для збереження її у хорошому стані та додаткового заробітку. У холодну пору року складена карусель надійно зберігатиметься у закритому сухому приміщенні, щоб не піддаватись руйнуванню від холоду і вологості пізньої осені чи ранньої весни та зимовим морозам. Також мобільність каруселі дасть можливість перевозити її, наприклад, на фестини у будь-який із районів міста, щоби зробити свято ще багатшим на позитивні емоції у дітей.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)


А поділитися?