Нових велодоріжок у Львові цьогоріч не прибавиться

logo
114634_novih_velodorizhok_u_lvovi_cogorich_ne_pr.jpeg


За словами радника ЛКП “Інститут просторового розвитку” Олега Шміда, єдиним результатом міста стосовно будівництва велодоріжок є територія на Сихові. Це за 2017 рік. Інші, що будувались та завершувались – наслідки минулорічних проектів.

Як передає інформаційний ресурс “Твоє місто”, у Львові за 2017 рік запланували та зробили лише 1 велодоріжку – це на Сихові. Її здали в експлуатацію минулого тижня. Інші завершені проекти – це ті, що позалишались з минулих років.

“Ми цього раку багато нових доріжок створюємо, але кілометраж наразі той самий. Як і минулого року, у Львові приблизно 100 км велодоріг”, – розповідає Олег Шмід.

На думку чиновника, проблема у неналежному фінансуванні. За 2018 рік в перпективі можна побудувати 70-80 кілометрів доріг, але потрібні кошти. Цього року велику частину фінансування “з’їло” львівське сміття.

Він зауважив, що цьогоріч у Львові хоч і кількісно показник стосовно велодоріжок не збільшується, зате чітко працюють у напрямку якості. Шмід відзначив велодоріжку на Сихові.

Додамо, що зараз проводиться будівництво велодоріжки на вулиці Городоцькій, а саме на відрізку від вулиці Ряшівської і до Чернівецької.

А поділитися?