Новий простір у Львові: мешканці обрали дитмайданчики замість парку

logo
32449_novij_prostir_u_lvovi_meshkanci_obrali_di.jpeg


У Львові розпочинають облаштовувати новий громадський простір на вул. Широкій. Влада пропонувала створити там парк, однак мешканці відмовились і висловили свої побажання щодо облаштування.
фото: brovary.pravo-znaty.org.ua

фото: brovary.pravo-znaty.org.ua

Олександра Сладкова, начальник відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» розповіла Tvoemisto.tv, що, за планами проекту, тут мали облаштувати парк, однак мешканці відмовились. Відтак після тривалих громадських обговорень цей простір вирішили облаштувати по-іншому.

<p center;”=”” style=”text-align: center;”>

У коментарі  для Tvoemisto.tv Святослав Костяк, керівник  відділу комунального господарства Залізничної райадміністрації, пояснив : «Спочатку на вул. Широкій дійсно хотіли зробити парк, але проект не було погоджено з мешканцями. У результаті переговорів і дискусій тут вирішили створити 2 спортивні майданчики: для дітей 6-12 та 12-18 років. Також на тротуарах оновлять вуличне освітлення. Загальна вартість проекту – 1 млн 800 тисяч грн. Виконавцем стане ТОВ «На Голоско». На сьогодні там зібрано будівельний матеріал, скоро почнуться ремонтні роботи. Завершити планують до кінця року».

 


Реклама

А поділитися?