Новий Розділ долучився до вирішення глобальної проблеми Львова

logo
60567_novij_rozdil_doluchivsja_do_virishennja_g.jpeg


Свою спроможність приймати сміття зі Львова підтвердили полігони у шести районах області.

Про це 30 січня на брифінгу повідомив голова ЛОДА Олег Синютка, передає сайт Новий Розділ Сьогодні з посиланням на Варіанти.

“Ми отримали допомогу від семи населених пунктів, я можу їх перерахувати: це Дрогобич, Борислав (Дрогобицький район), Самбір, Новий Розділ (Миколаївський район), Радехів, Новояворівськ (Яворівський район), Стрий.

Я хочу подякувати громадам цих міст, за те, що вони долучились до вирішення цієї проблеми. На сьогоднішній день у Львівській області є таких 20 полігонів. Зрозуміло, що обсяги львівського сміття занадто великі для того, аби щоденно приймати його щоденно на цих полігонах”, – пояснив Олег Синютка.

Голова ЛОДА переконаний, що якщо провести відповідні переговори не лише з місцевими органами влади Львівщини, а й з органами державної влади, то цієї проблеми впродовж наступного періоду виникати не буде.

Нагадаємо, що торік ЛОДА визначила три земельні ділянки на яких спорудять сміттєпереробний завод, зокрема у згаданих сьогодні Новояворівську (Яворівського району), с. Брониця Дрогобицького району, Новому Роздолі (Миколаївського району).

Зазначимо, що минулого року Новороздільська міська рада прийняла рішення, згідно з яким заборонила ввозити сміття зі Львова.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...