Нового фонтану навпроти Оперного театру може і не бути

logo
79641_novogo_fontanu_navproti_opernogo_teatru_m.jpeg


Ще у 2015 році у міській раді анонсували, що старий фонтан на площі навпроти Оперного театру замінять на новий, так званий “сухий фонтан”. Надворі вже весна 2017 року, а ремонти з демонтажу ще старого фонтану так і не розпочалися.

Як пояснив у коментарі кореспонденту 032.ua головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, новий фонтан пропонувала як подарунок фірма “Сокар Україна”. Миулий рік фірма витратила на підготовку проекту, було замовлене канадське гідравлічне обладнання, вартість якого становить 300 000 євро.

“Далі з фірмою спілкувався перший заступник міського голови Віктор Пушкарьов, який пояснив мені, що затримка виникла із тим, що “Сокар” наразі рахує гроші аби оптимізувати процес. Ми для них створили всі умови для того аби вони реалізували свій задум. Що тепер відбувається із цим проектом мені достеменно невідомо”, – розповів Чаплінський.

Тож наразі виглядає так, що і цього року навпроти Оперного театру працюватиме старий фонтан. Його нинішній стан Ви можете переглянути на наших світлинах:

rPDKGia0-fo

lmOMYWTevEg

hG7fw7uwMi02XM5CrTB3aI

Читайте також на нашому сайті:

Куди піти цього тижня у Львові: цікаві події з 3 по 7 квітня, які варто відвідати.

Організаторів провокації на трасі в селі Гряда арештували (ФОТО).

А поділитися?Вам має сподобатись...