Новоспечене подружжя викидає «на смітник» жінку з новонародженою дитиною. Потрібна допомога

logo
104616_novospechene_podruzhzhja_vikidae_na_smitn.jpeg


У Львові сім’ю Коваль з новонародженою дитиною (26.06.2017) виселяють з квартири, що знаходиться за адресою Гетьмана Мазепи, 42, просто на вулицю. Потрібна допомога.

Про це пише на своїй сторінці у ФБ Галина Просолович.

«Виселяють трьох львів’яночок на «смітник» – маму з донькою (кормляча мамуся) із новонародженою онучкою за рішенням судді Білінської.

Колишній чоловік продав будинок своїй новій жінці разом з колишнею сім’єю. Заочну Ухвалу суду про зняття молодої мами з реєстрації місця проживання Білінська винесла, коли майбутня мама народжувала, щоб маленька Марія не фігурувала у справі – Ухвала вже оскаржуються у суді. Крім того, є інші судові і кримінальні справи. Ситуація з ознаками шахрайської схеми. 

Коли виселяли пияків – ми мовчали, Коли виселяли одиноких стариків – ми мовчали, тепер масово виселяють слабких жінок з дітьми, бо не кожна може дати в чоло і зламати ребра. На слабких тренуються і нахабніють, завтра виселятимуть будинками і селами, так як це вже відбувається по Україні і в Києві.

Прошу Львівських депутатів підключитись до цієї справи, оскільки органи опіки і піклування при Шевченківській райадміністрації ігнорують звернення матері дитини, хоча саме вони разом з прокуратурою повинні захищати права неповнолітніх, адже немовля досі не зареєстроване по місцю проживання. Саме вони повинні подати в суд від себе заяву, щодо порушених прав неповнолітньої дитини.

Прошу львівських депутатів ініціювати термінове скликання комісії Опікунської Ради при ЛМР щодо виселення новонародженої дівчинки на вулицю та бездіяльності органів опіки і піклування Шевченківського району», – йдеться в повідомленні.


Реклама

А поділитися?