Обгортки з McDonald’s та магазинні чеки. У лісі на Волині начебто знайшли львівське сміття

logo
31752_obgortki_z_mcdonald_s_ta_magazinni_cheki_.jpeg


Фотографії доказів виклали у Мережу. 

Волонтер Сергій Шараєвський висловив припущення, що львівське сміття можуть вивозити на Волинь.

Чоловік виклав фотографії доказів з села Гайове, що у Волинській області, на своїй сторінці у Facebook. На одному із чеків з магазину за 4 жовтня 2016 року можна розгледіти адресу: місто Львів, вулиця Дорошенка, 58.

Читайте також: На Дніпропетровщині відкрили кримінальну справу через львівське сміття

Окрім того, на фотографіях видно обгортки з ресторану швидкого харчування McDonald’s, якого у Луцьку немає.

“Серед сміття є чеки зі Львова (магазин). Де вони там взялися? Також упаковка з МакДональдза теж натякає на місто Лева. Бо не схоже, щоб у Гайовому, Озері, Ківерцях чи Луцьку можна було поїсти у такому фаст-фуді, по причині його відсутності”, – написав волонтер. 

Нагадаємо, на початку жовтня мешканці міста Погребище на Вінниччині  блокували шість фур з львівським сміттям. Окрім цього, майже півсотні осіб чергували біля міського сміттєзвалища. Мешканці не збирались випускати машини, поки не приберуть те сміття, що вже висипали.

Своєю чергою, Полтавщина також мобілізується на захист від львівського сміття. Чиновники районного рівня планують організувати навіть нічні чергування, аби не допустити розвантаження машин із непотребом. 

ТСН. Підсумки дня
5 жовтня, 01:13

Перекрити в’їзди в місто Погребище на Вінниччині погрожують місцеві жителі. І все – через львівські відходи. Люди вимагають прибрати непотріб, який іще минулої п’ятниці на полігоні Погребищ вивантажували незаконно. Люди заблокували 5 фур, поки ті не зберуть усе назад.

До обраного

А поділитися?