Обласна влада взяла повну відповідальність за вивезення сміття зі Львова до 2019 року, – Садовий

logo
106116_oblasna_vlada_vzjala_povnu_vidpovidalnist.png


Львівська обласна адміністрація взяла на себе зобов’язання очистити Львів від сміття і налагодити ситуацію з вивезенням ТПВ з міста до 30 червня 2019 року. Відтепер державна адміністрація несе повну відповідальність за ситуацію з ТПВ у місті Львові. На цьому у своєму відеозверненні наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

ЛОДА має зняти теперішню сміттєву блокаду та не чинити спроб організувати нові, додав мер Львова.

Натомість Львівська міська рада протягом двох років має виплатити ЛОДА 600 мільйонів гривень. Таке рішення ухвалили міські депутати на сесії 29 червня.

«Минулого тижня громада Львова отримала офіційний ультиматум від голови обласної державної адміністрації, в якому були перераховані умови для зняття сміттєвої облоги міста. Як я вже інформував, я прийняв рішення виконати більшу частину ультиматуму та винести відповідні проекти ухвал на сесію міської ради», – зазначив Андрій Садовий.

Однак він наголосив, що в ухвалі міської ради чітко прописана заборона на облаштування сміттєзвалища в межах міста на території ТЕЦ-2, як це пропонували урядові та обласні чиновники.

«Міська рада відкинула умову ультиматуму про довічну передачу наміснику Президента права на укладання від імені міста угод на вивезення та захоронення ТПВ. Такою вимогою нас фактично хотіли змусити відмовитися від проекту будівництва першого в Україні сучасного сміттєпереробного заводу», – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Тому цими повноваженнями ЛОДА наділена лише до 30 червня 2019 року, як і повною відповідальністю за вивезення ТПВ зі Львова.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...