Ображена на життя львів’янка намагалася підірвати себе із сином у власній квартирі

logo
29477_obrazhena_na_zhittja_lviv_janka_namagalas.jpeg


У Львові працівники патрульної поліції попередили вибух у багатоквартирному житловому будинку на вулиці Марії Заньковецької, інформує сайт НОВИНИ МІСТА ЛЕВА з посиланням на PRESS-ЦЕНТР

Як повідомили у прес-службі патрульної поліції Львова, 5 жовтня, близько 11.00, надійшло повідомлення про сімейну сварку на вулиці Марії Заньковецької. Коли наряд поліції прибув за викликом до триповерхового житлового будинку, розташованого біля центральної частини міста, із загратованого вікна однієї з квартир хлопчик просив про допомогу, кажучи, що його мати відкрила газ і хоче «все підірвати», щоб позбавити життя себе і його, а також сусідів.

Коли патрульні увійшли в будинок, там вже був різкий запах газу. Було евакуйовано мешканців та перекрито подачу газу до будинку.

45-річна власниця помешкання відмовлялася відчиняти двері, доки правоохоронці не заявили, що їх виламають. Коли патрульні потрапили до загазованого помешкання, побачили переляканого 9-річного сина господині, а сама жінка була біля плити з відкритими пальниками ще й тримала відкручений газовий шланг.

«Жінка сказала, що «не може так більше жити і якщо вона не буде жити, то і її діти та сусіди теж». Мешканці будинку написали колективну заяву в поліцію на небезпечну сусідку. На місце інциденту викликали швидку медичну допомогу, яка доставила жінку до психіатричної лікарні. Хлопчика, після огляду медиками, забрали до себе бабця і батько», – йдеться у повідомленні.

Про інцидент повідомлено сектор ювенальної превенції.

ЧИТАЙТЕ В НАС ПРО: вибух Новини Львівщини Новини міста Лева


Реклама

А поділитися?