Очільник миколаївського КП заявив, що Сєнкевич домовився з Садовим приймати львівське сміття

logo
57475_ochilnik_mikolajivskogo_kp_zajaviv_wo_sen.jpeg


У Миколаєві знов “виплила” історія з львським сміттям, через яке у місті на початку осені здійнявся великий скандал. Очільник КП “Миколаївкомунтранс”, на балансі якого перебуває сміттєзвалище, заявив, що мер Олександр Сєнкевич домовився із міським головою Львова Андрієм Садовим, поставивши підприємство просто перед фактом. Про це йшлося під час прес-конференції директора “Комунтрансу”, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами директора “Миколаївкомунтрансу” Юрій Мостового, якому Сєнкевич “вказав на двері”, міський голова перебував на той момент (вересень – ред.) у Польщі. Він домовився з Садовим, що Миколаїв прйматиме львівське сміття. Мостовий зазначає, що таке рішення може ухвалити лише сесія. Тим не менш, міський голова через віце-мера Валентина Гайдаржи поставив КП просто перед фактом. 

Директор “Миколаївкомунтрансу” відхрещується від того, що він погодився приймати сміття: “Я сказав: ви вибачте, по-перше, доставка до нас цього сміття буде діамантовою, а по-друге, це протизаконно і такі рішення може ухвалювати лише сесія. В рамках законодавства і закону з обігу відходів, і за постановою Кабміну, ми маємо право приймати на міський полігон тільки сміття, вироблене в межах області. Проте, було сказано, що рішення мером прийнято, воно не обговорюється і машини вже поїхали. Тобто я стояв перед фактом, що машини вже виїхали в нашу область”, – зазначив Мостовий.

Він наполягає, що казав Гайдаржи про необхідність перевірки сміття перед “похованням”. Втім, все ж таки підписав розпорядження, попередивши, що воно незаконне. “Його домовленості (Сєнкевича, – ред.) передбачали, що ми будемо приймати, приймати і приймати. Дійсно, нам віддзвонили через годину, що машини вже на підході і договір підписувати треба. Ми зробили договір, що працюємо до кінця вересня. Загальний обсяг, який ми погодилися прийняти, не повинен був перевищувати одноденну норму, тому що прекрасно розуміли, що це протизаконно і буде відповідний соціальний вибух. Сподобалося це меру чи ні, це його проблеми, але ми це виконали”,- додав Мостовий.

Варто додати, що Мостовий брав участь у виборах 2015 року від партії “Відродженння”. 12 вересня минулого року саме нардеп від цієї політсили – Артем Ільюк – озвучив інформацію про тіньове рішення мера, яким він дав добро на вивезенян львівського сміття до Миколаєва. Після розголосу в ЗМІ Сєнкевич визнав, що дійсно ухвалив відповідне рішення. 

З цього приводу провели “сміттєву” сесію міськради, і мер скасував рішення про прийнятяя сміття зі Львова.

Нагадаємо, за словами Сєнкевича, “Комунтранс” під керівництвом Мостового, має “туманне майбутнє”, тому його вирішили звільнити. Очільник підприємства заявив, що Сєнкевич “тисне” на підприємців та “прибирає” неугодних людей з посад та запідозрив мера в корупції.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв


Реклама

А поділитися?