Одіозний львівський суддя Ігор Зварич хоче поновитись на посаді

logo
106920_odioznij_lvivskij_suddja_igor_zvarich_hoc.jpeg


У понеділок, 3 липня, відбулося чергове судове засідання, яке мало розглянути питання поновлення на посаді судді-колядника Ігоря Зварича. Однак головуюча суддя Наталія Грень взяла самовідвід. Мовляв, не може розглядати справи, бо її мама працює в апеляційному суді разом із дружиною Ігоря Зварича.

«Вони бояться виносити законне рішення у справі після сформованої думки засобами масової інформації відносно Зварича щодо законності мого звільнення, арешту і всього іншого. На сьогоднішній день заява про арешт лежить з 2009 року, нерозглянута заява про незаконність дій Верховної Ради лежить з січня 2009 року. І от ці всі судді, так званні судді, я не можу назвати цих людей суддями, тому що вони бояться приймати законне рішення у справі», – так відреагував на відвід одіозний суддя Ігор Зварич.

Нагадаємо, у 2008 році проти Ігоря Зварича, тодішнього голови Львівського апеляційного адміністративного суду, відкрили кримінальне провадження за отримання хабара. Під час обшуків у судді та його шести колег правоохоронці вилучили 1 мільйон доларів та два мільйони гривень. Також суддю підозрювали в одержанні 100 тис. доларів хабара за ухвалення незаконного рішення. Тоді одіозного суддю засудили до десяти років позбавлення волі. Чоловік відсидів 7 років і вийшов на волю у січні 2016 року відповідно до «закону Савченко». З того часу екс-суддя намагається повернути собі чесне ім’я.

А поділитися?Вам має сподобатись...