Офіцерів запасу після військових кафедр призвали в армію

logo
109894_oficeriv_zapasu_pislja_vijskovih_kafedr_p.jpeg


12.07.2017 16:08

Офіцерів запасу після військових кафедр призвали в армію

Львівська область виконала на 115% план призову офіцерів запасу. Закінчився перший етап призову цих військовозобов’язаних.

Під нього підпадали випускники військових кафедр, які дістали офіцерські звання, але не служили в армії й не брали участі в Антитерористичній операції, пише газета Експрес.

“Львівщина призвала 72 офіцери. Наймолодшому — 22 роки, найстаршому — 42. Це ті офіцери, які закінчили колись військові кафедри, склали присягу, але в Збройні сили не були призвані, — розповів Олександр Тіщенко, військовий комісар області. — На три місяці їх відправлять у навчальні частини, де вони відновлять навички за своїми військово-обліковими спеціальностями. Потім ці військовослужбовці нестимуть службу в небойових частинах. Це дасть змогу офіцерам, які були перед ними на цих посадах, поїхати в зону АТО виконувати бойові завдання”.

До речі, з 72 офіцерів запасу, яких призвали, 15 — жінки.

Другий етап призову цих військовозобов’язаних розпочнеться восени. Тепер у військкоматах уточнюють їхні дані, перевіряють право на відстрочку.

Військовий комісар пояснив, що, крім грошового забезпечення в армії, за призваними запасниками зберігають місце праці та зарплату. Вони мають повний соцпакет, у тому числі право на тимчасове житло — як усі кадрові офіцери.

Нагадаємо: грошове ж забезпечення у ЗСУ для офіцерів нині починається орієнтовно з 10 тисяч гривень, залежно від звання і посади.  

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

А поділитися?Вам має сподобатись...