Офіційно. Від 8-го квітня Львів матиме нового генконсула Польщі

logo


Новопризначений Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Рафал Вольський офіційно приступає до виконання обов’язків із суботи, 8-го квітня.фото: galinfo.com.ua

фото: galinfo.com.ua

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Генеральним Консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольським, який офіційно приступає до виконання обов’язків зі суботи, 8-го квітня, інформує прес-служба ЛМР.

«Я дуже давно працюю в Україні. Маю дуже добрі спогади за 7 років роботи в Україні. Львів – це місто, яке має особливу атмосферу», – зазначив Рафал Вольський.

Нагадаємо, попередній Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Вєслав Мазур очолював консульство з жовтня 2015-го року і відомий своїми висловлюваннями про Степана Бандеру. Один з народних депутатів вимагав визнати Мазура персоною нон ґрата в Україні.

Довідка. Рафал Вольський народився в 1968-му році у західній Польщі у невеличкому містечку Плєшев (Pleszew). Є сином ольштинського архітектора Болеслава Вольського (Bolesława Wolskiego), співавтора книги про історію Ольштина. У Плєшеві закінчив початкову та вищу школу, є магістром історії Варшавського університету. Володіє п’ятьма іноземними мовами: англійською, німецькою, французькою, українською та російською.


Реклама

А поділитися?