Оголосили тендер на закупівлю обладнання для е-квитка у Львові

logo
77954_ogolosili_tender_na_zakupivlju_obladnannj.jpeg


Фото: LiveJournal 

ЛКП «Львівавтодор» на сайті ЄБРР оголосило тендер на впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у Львові.

Так, згідно з тендером система АСОП (е-квиток) повинен бути впроваджений на 120 трамваях, 75 тролейбусах і 270 автобусах, які обслуговуються муніципальними перевізниками, а також на близько 500 маршрутках приватних перевізників.

Крім того, система АСОП (автоматизована система оплати проїзду) може бути використана для підтримки оплати майбутніх послуг міста, такі як паркування, муніципальна оренда велосипедів, приміської залізничної мережі і т.д. Карткова система також має виступати в якості карти громадянина, що забезпечує доступ до певних міських об’єктів.

Система в транспорті буде включати:

валідатори;
квиткові консолі;
бортовий комп’ютер.

У рамках тендеру будуть закуплені ручні пристрої для інспекторів, створено мобільний додаток та веб-портал для клієнтів. Також відбудеться облаштування дата-центрів, встановлення необхідного серверного обладнання, – загалом переможець тендеру візьме на себе всю технічну роботу по встановленню, впровадженню, тестуванню, обслуговуванні та підтримці системи автоматизованої оплати проїзду.

Обов’язковою умовою для транспортних засобів, які будуть обладнані АСОП, стане наявність GPS-систем.

Переможець тендеру здійснюватиме технічну підтримку не менше 3-х років після її запуску.

Очікується, що попередні кваліфікаційні торги пройдуть на початку травня 2017 року. Загалом ж, торги проходитимуть у ІІ етапи. Завершити торги мають до 29 березня 2018 року.

Нагадаємо, нещодавно у Львові визначили, як називатимуть міську систему АОП.

Детальніше про е-квиток читайте ТУТ.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...