Олег Береза: “Ми хочемо зробити площу Двірцеву справжньою візитівкою нашого міста”

logo
140764_oleg_bereza_mi_hochemo_zrobiti_plowu_dvir.jpeg


Галицький Андрій

корреспондент

2614

Сайт 032.ua публікує продовження інтерв’ю із керівником “Львіватодору” Олегом Березою, першу частину якого було опубліковано на нашому сайті у п’ятницю, 6-го жовтня.

Нагадаємо, що у першій частині інтерв’ю ми з паном Олегом говорили про його депутатську роботу, електронний квиток та майбутній розвиток нашого міста.

Прочитати першу частину розмови депутатом та керівником “Львівавтодору” можна у матеріалі: Олег Береза про депутатство, “Львівавтодор” та сихівський трамвай.

********

Вже два роки тривають розмови щодо прокладання нової тролейбусної лінії на вулицю Хуторівку. Коли чекати на реалізацію цього проекту?

Спочатку вулицю необхідно реконструювати. Коли розпочнеться цей процес ми з’єднаємо Сихів зі всіх сторін електротранспортом. Проект ми вже робимо, залишилося знайти фінансування. Сама експертиза проекту відбудеться наступного року.

В інтерв’ю нашому виданню депутат Олег Шмід розповів, що будувати підземний паркінг навпроти університету Франка не будуть. Мовляв, ділянка для цього не підходить. А ви що думаєте щодо цього?

Ми буквально сьогодні обговорювали це питання на рівні двох заступників мера – з Сергієм Бабаком та Геннадієм Васьківим (розмова відбулася 27 вересня, – ред). Ми з Олегом Шмідом однодумці в тому, що площа Двірцева – найбільш ефективніша для цього. А якщо ми збудуємо паркінг на вулиці Університетській, то зупинимо повністю дорожній рух, а так зване мале кільце навколо центру взагалі не буде працювати і будуть великі затори. Крім того, університет запропонував нам забрати перед будівлею зону проїзду, що означає, що водії автомобілів не матимуть куди їхати. Пускати автомобілі під землю – дорого та неефетивно. На цій ділянці, навпроти університету, не проїде автобус, тільки легковики. Вверх до “Дністра” пускати транспорт теж неефективно, адже водії все одно будуть намагатися проїхати через проспекти Свободи та Шевченка.


А поділитися?