Олександр Ганущин розповів про майбутні зміни пасажирських перевезень на Львівщині

logo
40981_oleksandr_ganuwin_rozpoviv_pro_majbutni_z.jpeg


Нову концепцію розвитку пасажирських перевезень на Львівщині обласні депутати будуть розглядати на сесії у січні наступного року.

Про це повідомив голова Львівської облради Олександр Ганущин під час сьогоднішнього брифінгу щодо річної діяльності обласної ради, інформує сайт 032.ua.

“Це питання будемо розглядати на сесії у січні. Думаю, це будуть комплексні питання щодо генеральних напрямків руху маршрутних транспортних перевезень, кінцевими автостанціями та інфраструктурою навколо них”, – розповів Ганущин.

Водночас, чиновник розкритикував рішення міського голови Львова Андрія Садового через його рішення про перенесення приміських  і міжміських автобусних маршрутів на околиці обласного центру.

“Є нарікання пасажирів, і вони є об’єктивними. Не можна просто було винести кінцеві зупинки за межу міста, і не забезпечити  при цьому доїзд туди у постійному режимі – це означає так: «це не мої виборці, вони мене не цікавлять”, – зазначив Олександр Ганущин.

Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua, з початку жовтня вступило в дію рішення Львівської міськради, відповідно до якого кінцеві зупинки усіх приміських маршрутів було перенесено на найближчі від в’їзду у місто автостанції. Таке рішення обурило мешканців області, які кілька разів перекривали міжнародні траси з вимогами повернути автобуси на попередні маршрути. 

Читайте також на нашому сайті: 

А поділитися?