Омелян анонсував запуск нових авіарейсів зі Львова

logo
141778_omeljan_anonsuvav_zapusk_novih_aviarejsiv.jpeg


Рейс зі Львова до Мілана мають відкрити вже з наступного тижняЗ міжнародного аеропорту «Львів» запустять сім нових міжнародних авіарейсів Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян. «Аеропорт «Львів» дуже тішить. Скоро директор аеропорту Тетяна Романовська оголосить про запуск семи нових напрямків», – сказав Омелян. Міністр уточнив, що один із

Міжнародний аеропорт «Львів»

Міжнародний аеропорт «Львів»

З міжнародного аеропорту «Львів» запустять сім нових міжнародних авіарейсів

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Аеропорт «Львів» дуже тішить. Скоро директор аеропорту Тетяна Романовська оголосить про запуск семи нових напрямків», – сказав Омелян.

Міністр уточнив, що один із рейсів – це Львів – Мілан. Решту напрямків урядовець відмовився назвати.

За словами голови Львівської ОДА Олега Синютки, рейс зі Львова до Мілана мають відкрити вже з наступного тижня.

Раніше повідомлялося, що італійська компанія анонсувала шість нових авіарейсів зі Львова.

Нагадаємо, Wizz Air запускає два нові рейси з Києва до польських міст. Зазначається, що польоти до цих міст будуть виконуватися двічі на тиждень – по понеділках і п’ятницях. Вартість квитка до Любліна – від 429 грн, до Познані – від 579 грн.

В аеропорту Любліна розраховують на значний пасажиропотік з Києва через запуск нового рейсу. Так, директор аеропорту Кшиштоф Войтович заявив, що вважає запуск рейсів до Києва приводом для радості, оскільки «після Варшави Люблін є другою метою туристів, виходячи з кількості тих, хто приїжджає, і важливим університетським центром для студентів з України». 

Джерело: zaxid.net


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...