Омелян пообіцяв ще один автобан до Львова

logo
141776_omeljan_poobicjav_we_odin_avtoban_do_lvov.jpeg


Проектування автобану планують завершити у 2018 роціЗбудувати до Львова ще один автобан пообіцяв міністр інфраструктури Володимир Омелян. Про це він заявив під час перебування на Львівщині. «У мене для Львова добра новина. Крім спорудження автобану Львів-Будапешт, який нещодавно анонсував Укравтодор, плануємо спорудити автобан Львів-Дубно (Рівненщина – ред.)», – зазначив Омелян.

Володимир Омелян

Володимир Омелян

Збудувати до Львова ще один автобан пообіцяв міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Про це він заявив під час перебування на Львівщині.

«У мене для Львова добра новина. Крім спорудження автобану Львів-Будапешт, який нещодавно анонсував Укравтодор, плануємо спорудити автобан Львів-Дубно (Рівненщина – ред.)», – зазначив Омелян.

За його словами, проект опрацьовується спільно зі Світовим банком.

Спорудження повноцінного автобану між Львовом і Дубно – нагальна потреба, бо зараз між містами звивиста вузька дорога, яка не дає можливості для повноцінного трафіку.

Як зазначив міністр, проектування автобану планують завершити у 2018 році, а розпочати його будівництво – у 2019 році.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян назвав область, де найкраще ремонтують автошляхи.

«Дніпропетровська область є однією із рекордсменів в Україні щодо швидкості і якості будівництва автошляхів. За останні два роки там зроблено більше, ніж за попередні 10 років. Так, саме у Дніпропетровській області планується здати близько 1 тисячі кілометрів доріг усіх категорій та рівнів підпорядкування, і це є величезна робота», – наголосив Володимир Омелян.

Однак єдиним із суттєвих недоліків, зауважує урядовець, є ваговий контроль, який потрібно обов’язково запроваджувати. І це має бути контроль як з боку держави, так і з боку самих перевізників.

Джерело: Укрінформ


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...