Онлайн-мапа переповнених сміттєвих майданчиків у Львові. 6 липня

logo
108133_onlajn_mapa_perepovnenih_smittevih_majdan.jpeg


Станом на вечір 6 липня у Львові залишаються переповненими 268 сміттєвих майданчиків. За даними Львівської міської ради, найбільше переповнених майданчиків є у Сихівському (124), Франківському (75) та Шевченківському районі (60 майданчиків).

«Критична ситуація на усіх майданчиках. З них не вивозять сміття вже близько місця. Неочищеними залишаються 124 майданчиків. З них 122 на обслуговуванні компанії «AVE-Львів», 1 – «Санком-Львів» та 1 – «ДВ-Екосвіт», – повідомили у Сихівській рай адміністрації, де є найбільше переповнених майданчиків.

На основі інформації ЛМР ZAXID.NET уклав для зручності читачів онлайн-мапу усіх переповнених сміттєвих майданчиків Львова.

Онлайн-карта переповнених сміттєвих майданчиків Львова станом 6 липня (дані Львівської міськраді)

У Львівській ОДА, яка з 30 червня займається вивезенням сміття зі Львова, просять львів’ян повідомляти про переповнені сміттєві майданчики поблизу їхніх будинків за телефоном 276-17-94 або писати на електронну пошту zkg@loda.gov.ua.

Директор департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук обіцяє, що Львівська ОДА до кінця наступного тижня повністю очистить Львів від сміття.


Реклама

А поділитися?