Організаторів провокації на трасі в селі Гряда арештували

logo
79388_organizatoriv_provokaciji_na_trasi_v_seli.jpeg


Чотирьох організаторів провокації на трасі в селі Гряда арештували.

Про це інформує прес-служба прокуратури Львівщини.

У повідомленні зазначено, що в межах досудового розслідування чотирьом особам повідомлено про підозру за ч.2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України за попередньою змовою групою осіб), крім того двом з них ще й інкриміновано вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків).

Останнім суд обрав запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Наразі досудове розслідування триває.

FnM5u5InBtY

Як зазначив Валерій Середа, начальник ГУ Нацполіції Львівщини на провокації було близько 30 підлітків, учнів львівських середньоосвітніх шкіл та учні професійних училищ.

«Їм дали по 50-100 гривень, вони втішились і пішли. Їм всеодно, що робити. Більшість навіть не знає чого вони туди прийшли» – зазначив Валерій Середа. За його словами на перших рядах стояли неповнолітні, а вже за ними старші люди. Їм була вказівка «зробити картинку для ЗМІ». 

«Вони перші почали зачіпатись з пправоохоронцями і, фактично, так їх всіх і затримали» – додав Валерій Середа.

Нагадаємо, що сьогодні, 29-го березня, поблизу села Гряда відбувся антиукраїнський мітинг. Учасники акції із антиукраїнськими плакатами перекрили рух на частині траси Львів-Рава-Руська. 

Читайте також на нашому сайті: 


Реклама

А поділитися?