Ось тобі й інтимні послуги: чоловік за викликом обурився появі помічників

logo
25094_os_tobi_j_intimni_poslugi_cholovik_za_vik.jpeg


Незвичайний випадок з наданням інтимних послуг трапився у Львові — довелось викликати поліцію.

Львів’янка замовила надання інтимних послуг та з цією метою, як сама запевняє, орендувала квартиру на вулиці Кирилівській.

Проте, на здивування гостя, за деякий час інтимного затишшя із тимчасовою подругою, до квартири увійшов незнайомець, який виявився власником орендованого помешкання.

Що він запропонував мужчині за викликом — цей факт залишився поза увагою слідства в суді. Та пропозиція йому, очевидно, зовсім не сподобалась, бо жиголо вхопив ціпка у сусідній кімнаті та відгамселив ним і власника помешкання, і тимчасову коханку.

А після цього викликав на поміч свого знайомого, який би допоміг вибити кошти із замовниці та її товариша.

Та, як виявилось, час гостей у цій квартирі на вулиці Кирилівській і на цьому не закінчився. Після приходу помічника-вибивайла до квартири постукала ще й подруга замовниці.

У підсумку чоловік за викликом разом із товаришем обібрали двох жінок та власника квартири й успішно втекли.

Щоправда потерпілі, у яких забрали речей загалом на 650 гривень, звернулись із заявою до поліції. Відтак обох спільників було спіймано й засуджено Залізничним райсудом Львова: жиголо, який раніше уже мав судимості в Кривому Розі, одержав чотири з половиною роки тюрми, а його спільник — дворічний іспитовий термін.


Реклама

А поділитися?