От га-дю-ю-ка! Через укус змiї потрапила до реанiмацiї ще одна людина

logo
108780_ot_ga_dju_ju_ka_cherez_ukus_zmiji_potrapi.jpeg


09.07.2017 00:53

От га-дю-ю-ка! Через укус змiї потрапила до реанiмацiї ще одна людина

Цього разу потерпiла мешканка села Коростiв Сколівського району Львівщини. Натрапила жiнка на плазуна, коли працювала в полi.

“О 18.40 вiвторка до реанiмацiйного вiддiлення Сколiвської центральної райлiкарнi доправили 48-рiчну селянку, яку змiя вкусила в лiву ногу, — каже Олександр Харчук, в. о. Директора департаменту з питань цивiльного захисту ОДА. — На шосту годину ранку наступного дня її стан, зi слiв медикiв, був середньої важкостi”. 

Цiкаво, що з початку року це вже восьмий випадок змiїного укусу, перший зафiксували 17 травня. Найчастiше люди потерпають вiд плазунiв саме на Сколiвщинi.

“Сама по собi змiя не агресивна, — додає Олександр Харчук, — Вона нiколи не нападатиме на людину, якщо не вiдчуватиме загрози з її боку. Кусатиме лише в тих випадках, якщо її зачепили чи наступили на неї або ж надто близько пiдiйшли. Тому, щоб не постраждати, тримайтеся якомога далi. Безпечна вiдстань — починаючи вiд пiвтора метра”.

Додамо, що переважно в нашому регiонi водиться такого виду змiя, як гадюка звичайна, вiд якої, власне, i потерпають люди, коли ходять зарослими стежками, узбiччями. Хоча бували випадки, коли змiї залiзали в пiдвали, комори й навiть виповзали на криницю грiтися. I якщо хтось порушив їхнiй спокiй — бiди не минеш.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?