Отруйний дим та пожежа на Укрветсанзаводі у Жовкві

logo
108864_otrujnij_dim_ta_pozhezha_na_ukrvetsanzavo.jpeg


11Сьогодні зафіксували спалення відходів тваринного походження Жовківської філії ДП “Укрветсанзавод”. Мешканці змушені були викликати пожежну службу через їдкий дим, який йшов з території заводу. Про це Форпосту повідомив активіст та голова комісії з питань сільського господарства, екології та раціонального використання природних ресурсів Жовківської районної ради Ігор Муравський.

“Я зараз перебуваю на місці подій, на одній з філій Жовківської ДП “Укрветсанзавод” де саме зараз разом з пожежною службою, поліцією та слідчо-оперативною групою намагаємось загасити пожежу. Пожежна служба уже третій раз поїхала за водою, щоб погасити полум’я. Вогонь досягав до трьох метрів. Точніше це не підпал, це таким чином проводилась утилізація відходів. Якраз при святі, в неділю, поки нікого не буде. Нам подзвонили мешканці, які побачили стовп диму за лісом, відчули сморід. Вогонь охоплюваав площу 30 на 20 метрів, нас звісно не пустила охорона. Я перетелефонував заступнику Синютки, вона повідомила поліції, відповідно зараз зі слідчо-оперативною групою перебуваємо на місці складаємо акт. На місці також присутній громадський інспектор екології.

Спалювання таких відходів є абсолютно незаконно, і суперечить всім санітарно-екологічним нормам. При спаленні відходів тваринного походження утворюються різні діоксини, шкідливі речовини, які негативно впливають на органи дихання мешканців,” – зазначив Ігор Муравський.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...