Партія на двох: у Львові підприємці з однією адресою розіграли між собою 3-мільйонний тендер військових

logo
80612_partija_na_dvoh_u_lvovi_pidpriemci_z_odni.jpeg


Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за результатами відкритих торгів 4 квітня підписала договір на постачання соусів і спецій на 3,56 млн грн з ТОВ “Родина”. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro, пишуть «Наші гроші. Львів».

Замовили 31 найменування соусів, приправ, спецій, наприклад, куркуму, майоран, мускатний горіх, каррі, кисло-солодкий китайський соус, соуси чілі і тартар і т.д. Серед найдорожчих соус “Табаско” (350 мл) по 348,75 грн/шт.

Цікаво те, що двоє конкурентів, які ніби-то змагалися між собою на цих торгах – зареєстровані за однією адресою. Власником та керівником жидачівського ТОВ “Родина” є 39-річна Тетяна Федик. Вона також є співвласницею ТОВ “ФМ Груп”, а директором цієї фірми вказаний Холявка Тарас Андрійович. Підприємець з таким же ПІБ був єдиним конкурентом “Родина”. До того ж, конкурентом формальним, оскільки з великого переліку документів Тарас Холявка подав на торги лише два — витяг і виписку.

Окрім того, підприємець Тарас Холявка та фірма “Родина” мають одну і ту ж адресу. У витягу з реєстру платників податків, який надав Холявка, написано, що він веде діяльність за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 355/4. Такою є фактична адреса ТОВ “Родина”, вказана в договорі з академією.

До слова, на інших торгах Холявка надавав рекомендації-відгуки про свою роботу від ТОВ “Родина” і ТОВ “Берегиня-Львів”, які належать Тетяні Федик.

unnamed file  фірма


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...