Паспортний бум у Львові триває

logo
110784_pasportnij_bum_u_lvovi_trivae.png


Паспортний бум у Львові триває. Вже завтра у львівських ЦНАПАХ відновлять електронний запис для оформлення біометричних паспортів. Щоправда зареєструватись на певну дату та годину можна лише на два тижні вперед. Далі електронний запис знову призупинять. Чому у ЦНАПАХ такий ажіотаж і як довго доведеться чекати на документ дізнавались журналісти «Львівської хвилі».

Львівські ЦНАПи зараз переповнені як ніколи. Із початком дії безвізу в Україні – люди масово кинулись виготовляти біометричні закордонні паспорти. Щодня через електронну чергу хочуть зареєструватись десятки львів’ян, а от прийняти можуть тільки 16. Про це розповіла директор міського департаменту адмінпослуг Валентина Бартошик

Ще приблизно 15 людей займають щодня місце у живій черзі. Якщо пощастить, то є ще один варіант як  подати документи на біометрику. Про це повідомила адміністратор Личаківського ЦНАПу Ірина Крайнік. 

А от люди, які поспішають – шукають альтернативу. Пані Тетяна готова заплатити дорожче у паспортному сервісі, аби лише не стояти у черзі.

Та оформлення документів наразі не єдина проблема. Видачу паспортів у Львові затримують вже більш як на місяць. Тобто сьогодні готові проїзні отримують ті, хто подавав документи іще у травні.

Додамо, ціна виготовлення закордонного паспорту впродовж 20 робочих днів – 557 грн, якщо терміново – то ціна 810 гривень.  Перелік необхідних документів, які потрібні , можна знайти на сайті Львівської міської ради. 

Loading…


Реклама

А поділитися?