Патрульні Львова врятували жінку з інсультом (відео)

logo
118797_patrulni_lvova_vrjatuvali_zhinku_z_insult.jpeg


Новини, 07.08.2017

07.08.2017, 16:44

Патрульні допомогли літній жінці, в якої стався інсульт і вона не могла дістатися до телефону. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

Вчора вдень патрульні отримали виклик від жінки на вулицю Пасічну, яка почула крики про допомогу з сусідньої квартири. Інспектори прибули на місце та дізналися від заявниці, що її 83-річна сусідка кричить про допомогу, оскільки впала та не може відчинити двері. Патрульні залізли на другий поверх через балкон та зайшли в квартиру. Там на підлозі лежала жінка, яка розказала, що в неї стався інсульт, вона впала та вже не змогла піднятися, оскільки їй паралізувало ноги. На місце події приїхала бригада швидкої медичної допомоги та надала допомогу.

Патрульные помогли пожилой женщине, у которой случился инсульт и она не могла добраться до телефона. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львова.

Вчера днем ​​патрульные получили вызов от женщины на улицу Пасечная, которая услышала крики о помощи из соседней квартиры. Инспекторы прибыли на место и узнали от заявительницы, что ее 83-летняя соседка зовет на помощь, поскольку упала и не может открыть дверь. Патрульные залезли на второй этаж через балкон и зашли в квартиру. Там на полу лежала женщина, которая рассказала, что у нее случился инсульт, она упала и уже не смогла подняться, поскольку у нее парализовало ноги. На место происшествия приехала бригада скорой медицинской помощи и оказала помощь.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...