Патрульні на Львівщині влаштовуватимуть засідки

logo
119423_patrulni_na_lvivwini_vlashtovuvatimut_zas.jpeg


09.08.2017, 17:55

засада, патрульные, Валерий СередаНа Львівщині посилять контроль на дорогах та влаштовуватимуть засідки. Про це повідомив начальник ГУ Нацполіції у Львівській області Валерій Середа у інтерв’ю “Дивись. Інфо”. 

За словами очільника поліції, на сьогодні патрульні не мають технічних засобів, наприклад, вимірювачів швидкості, чим би можна було контролювати дотримання швидкісного режиму на дорогах та які б в подальшому використовувалися як докази при розгляді адмінпротоколів у суді.

“Дійсно, йшли розмови про відеофіксацію дистанційну, аби зменшити контакт порушника з інспектором на дорозі. Техніка мала виявляти даного порушника і пізніше мали би приходити так звані “листи щастя”. Але це все залишилося на рівні поки що розгляду десь там у кабінетах”, – зазначив він.

Тому на Львівщині вирішили діяти іншим чином.

“Ми будемо посилювати контроль на дорогах, будемо ставити патрулі в аварійно-небезпечних місцях, будемо робити і засідки. І будемо виявляти порушників, тому що людям і водіям, які не порушують, які дотримуються законодавства, їм немає чого боятися ні засідки, ні патрульного автомобіля, який стоїть і спостерігає за дорожнім рухом, – наголосив начальник ГУ Нацполіції у Львівській області. – Я поїздив також по світу, і за кордоном поліція різними способами виявляє порушників, в тому числі негласними способами”.

На Львовщине усилят контроль на дорогах и начнут устраивать засады. Об этом сообщил начальник ГУ Нацполиции во Львовской области Валерий Середа в интервью “Дивись. Инфо”. 

По словам главы полиции, сегодня патрульные не имеют технических средств, например, измерителей скорости, чем бы можно было контролировать соблюдение скоростного режима на дорогах и которые в дальнейшем использовались бы в качестве доказательств при рассмотрении админпротоколов в суде.

“Действительно, шли разговоры о видеофиксации дистанционной, чтобы уменьшить контакт нарушителя с инспектором на дороге. Техника должна выявлять данного нарушителя и позже должны были приходить так называемые “письма счастья”. Но это все осталось на уровне рассмотрения где-то в кабинетах”, – отметил он.

Поэтому на Львовщине решили действовать иным образом.

“Мы будем усиливать контроль на дорогах, будем ставить патрули в аварийно-опасных местах, будем делать и засады. И будем выявлять нарушителей, потому что людям и водителям, которые не нарушают, которые придерживаются законодательства, им нечего бояться ни засады, ни патрульного автомобиля, который стоит и наблюдает за дорожным движением, – отметил начальник ГУ Нацполиции во Львовской области. – Я поездил также по миру, и за рубежом полиция различными способами выявляет нарушителей, в том числе негласными способами”.


Реклама

А поділитися?