Патрульним поліцейським Львівщини подарували аптечки для надання домедичної допомоги

logo
79145_patrulnim_policejskim_lvivwini_podaruvali.jpeg


Управління патрульної поліції Львова отримало від благодійників у подарунок 26 аптечок для надання першої невідкладної домедичної допомоги. Окрім того копам провели майстер-клас з надання допомоги в екстремальних умовах, передає кореспондент Львівського порталу.

За словами благодійників, ці аптечки є максимально наближені до стандартів НАТО.

«Оскільки поліція у нас нова, все починалося з нуля, то труднощів є чимало. Тому ми вирішили долучитися до наповнення екіпажів медичними аптечками, щоб патрульні могли надати людям кваліфіковану допомогу у якихось екстремальних ситуаціях. Ми маємо досвід з надання допомоги бійцям АТО, тому хочемо з радістю допомогти молодій поліції.

В аптечках є турнікет, кровоспинний порошок, засоби для штучного дихання, спеціальні ножиці для розрізання одягу, салфетки для первинного огляду, рукавиці, тощо. Тобто є все для отримання людини в стабільному стані до приїзду кваліфікованої допомоги», – розповів координатор «Центру медичного забезпечення військових в зоні АТО» при Народній Самообороні Львівщини Ярослав Коминський.

Ці сумки з медикаментами будуть надалі для патрульних екіпажів, які працюють на обласному секторі. Загалом на Львівщині працює 13 патрульних авто, тому кожне з них буде забезпечене двома такими аптечками.

«Управління Патрульної поліції Львова обслуговує не лише місто Львів, а й траси державного значення. Їх в нас є шість: напрямок Краківець, Рава-Руська, Шегині, кільцева дорога Львова та частина траси Київ-Чоп. Оскільки відстань між патрулями значна, може сягати більше 100 км, тому приймати рішення потрібно терміново. А головне – надати домедичну допомогу, адже на цих ділянках доїзд «швидкої» є більш тривалим ніж у місті. Наявність таких аптечок допоможе зберегти життя і здоров’я людей, які потрапили у ДТП», – вважає начальник Управління патрульної поліції у Львові Антон Пузиревський.

«У цих аптечках, що нам надали, нас суттєво порадувало те, що у нас нарешті є турнікети. Раніше наші екіпажі були забезпечені старими джгутами радянського зразка. Вони мають обмежений ресурс свого використання, рвуться при застосуванні. Тепер ми матимемо надійні турнікати і ними будуть забезпечені всіх екіпажі», – інструктор з особистої безпеки патрульного поліцейського Олександр Федорчук.

Інструктор з тактичної медицини міжнародного класу Людмила Кравець провела майстер-клас з надання першої домедичної допомоги в екстремальних умовах та продемонструвала, як користуватись всіма засобами, що є у подарованих аптечках.

«Такі інструктажі є надважливими для хлопців. Після них з такими аптечками вони зможуть врятувати собі чи постраждалим безпосередньо на місці події. Сподіваємось, що з часом, з допомогою мерії, абсолютно всі патрульні будуть мати індивідуальні аптечки», – сказала Людмила Кравець.

Фото: Львівський портал


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...