Патрульного копа Львова засуджено за хабар

logo
32849_patrulnogo_kopa_lvova_zasudzheno_za_habar.jpeg


Жовківський райсуд призначив покарання інспекторові патрульної поліції Львова.

Чоловік, уродженець Жовківщини, взявся рятувати від кримінальної відповідальності свого родича. У того вдома під час обшуку у вересні було знайдено димові та тротилові шашки, світлові ракетниці, військові вибухові пакети імітуючої дії та патрони до вогнепальної зброї.

Патрульний поліціянт організував зустріч підозрюваного родича зі слідчим Жовківського райвідділу поліції, який займався провадженням. На цій зустрічі патрульний поліціянт запропонував 500 доларів за закриття провадження проти свого родича.

Після розмови слідчий Жовківського райвідділу повідомив про пропозицію колеги управлінню внутрішньої безпеки. А коли наступного разу патрульний поліціянт приніс 400 доларів і 2600 гривень, слідчий передав гроші працівнику обласної прокуратури в особливо важливих справах.

Патрульний поліціянт визнав свою провину та підписав угоду про визнання винуватості. Відтак, Жовківський райсуд своїм вироком визнав провину працівника Патрульної поліції та призначено штраф у 12 750 гривень, а також відсторонив його від роботи.

Водночас хабар, більш як 500 доларів, конфісковано в дохід держави.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...