Патрульну поліцію Львова поповнив 121 новобранець

logo
140168_patrulnu_policiju_lvova_popovniv_121_novo.jpeg


13:35 9 жовтня 2017 р.

Фото: зі сторінки управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook»

У понеділок, 9 жовтня, на базі Львівського державного університету внутрішніх справ, розпочали своє навчання 121 новообраний патрульний поліцейський.

Про це повідомили сьогодні, 9 жовтня, в управлінні патрульної поліції Львова, де також розповіли: «Перед навчанням кандидати на службу складали комп’ютерні тести, загальний рівень знань та фізичну підготовку, проходили військово-лікарську комісію, психологічне тестування та особисту співбесіду. Як результат, на навчання потрапили найдостойніші. Заняття проводитимуться щоденно, впродовж чотирьох місяців».

«За цей час слухачі мають вивчити весь спектр дисциплін, які необхідні у роботі патрульного. Цього разу особлива увага буде приділятися практиці. Майбутні поліціянти будуть набиратися досвіду в інспекторів на лінії, які розповідатимуть про нюанси роботи та можливі шляхи вирішення конфліктних ситуацій. Після навчання, всі хто досягнув фінішу складуть присягу та приступлять до виконання своїх професійних обов’язків по охороні громадського порядку», – поінформували також на сторінці управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook» та опублікували фото з місця події.

А начальник управління патрульної поліції Львова Роман Пилипенко запевнив: «Дуже чекаємо поповнення, оскільки об’єм роботи у Львові суттєво збільшився. Нові патрульні мають більш свіжий погляд і зможуть побачити проблеми міста з іншого боку». 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...