Пауерліфтинг на Універсіаді Львівщини

З 1 по 4 грудня 2016р. на базі Національного університету «Львівська політехніка» проходили змагання серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р.а. «Універсіада Львівщини-2016» p. з пауерліфтингу, в якому взяли участь 10 команд ВНЗ Львова та 147 спортсменів. У напруженій боротьбі 15 студентів ЛДУФК виборювали нагороди.

В перший змагальний день у ваговій категорії до 59 кг беззаперечним лідером змагань став Білаш Павло (21 ФФР) з сумою триборства 362,5 кг. У ваговій категорії до 66 кг Куклишин Іван (42 ФС)  виборов перше місце у сумі триборства з результатом 487,5 кг.  У цій ж ваговій категорії змагалися Маляров Назарій (22 ФС) і Марків Володимир (2 ФС), які посіли четверте та п’яте місце з результатами 437,кг та 420 кг.

Другого змагального дня у ваговій категорії до 74 кг на п’єдесталі пошани опинились три представника ЛДУФК – Манастирський Андрій (22 ФС), Дах Андрій (32 ФС) і Дорохін Роман (42 ФС), які у напруженій боротьбі вибороли особисті місця на чемпіонат України серед студентів ВНЗ. В результаті змагальної боротьби Манастирський зібрав суму 552,5 кг, Дах 520 кг, а Дорохін  532,5 кг.

Протягом третього змагального дня честь команди захищав Гладкий Віктор (21 ФФВ). В результаті змагальної боротьби Віктор посів другу сходинку у ваговій категорії до 83 кг з сумою триборства 620 кг, поступившись більш титулованому спортсмену з політехніки – Королю Івану. При цьому, Віктор продемонстрував результат у становій тязі, який відповідаю новому рекорду України.

Четвертий змагальний день для команди ЛДУФК з паеурліфтингу був менш вдалим.  У ваговій категорії до 93 кг в напруженій боротьбі Гангур Олександр (2 ФС) та Вовк Володимир (42 ФС) у зв’язку з отриманими травмами не змогли реалізувати свій спортивний потенціал та посіли тільки четверте та п’яте місце. У ваговій категорії до 105 та 120 кг Логвін Віктор і Кінах Тарас зібрали суму триборства 535кг і 482,5 кг, посівши четверте  та третє місця відповідно.

Бажаємо збірній команді ЛДУФК з пауерліфтингу в складі Заяць О., Константинової С., Герило Р., Нагорнюк Д., Дорохіна І., Куклишина І., Дорохіна Р., Манастирського А., Даха А., Гладкого В., Вовка В. та Гангура О. успішного виступу на чемпіонаті України серед студентів ВНЗ, який пройде 30 листопада-4 грудня 2016р. в місті Коломия!