Пенсіонери мітингують

logo
64454_pensioneri_mitingujut.jpeg


Пенсіонери мітингують thumbnail

У Львові пенсіонери зібрались на вулиці Метрополита Андрія мітингувати. Старенькі хочуть, аби їм перерахували пенсії, адже обіцяли підвищувати, проте це ніяк не зроблять. Вони розповідають, що виживають з останніх сил, навіть на оплату комунальних не вистачає пенсії, а що вже казати про продукти та ліки.

Обіцяли підняти пенсії разом з мінімальною зарплатою, проте зарплати підняли, а пенсії ще ні. Тому пенсіонери бастують, кажуть, що можливо так доб’ються свого.

«Ми вже не можемо жити на ці гроші. Ціни ростуть кожного дня, продукти дорожчають, тарифи на комунальні послуги ростуть. За що жити? Нашої пенсії вистачає на комунальні послуги і все. А ще потрібні ліки та хоч якісь продукти, аби вижити. Дуже важко жити в такій державі. Тому багато людей і шукає незаконного заробітку. А ми не можемо працювати, хоч би і хотіли, тому і прийшли мітингувати, щоб якось змінити ситуацію. Але не знаємо, чи буде так, як ми просимо. Залишається лише надіятись. Можливо, у політиків з’явиться людяність та співчуття. Вони ж не будуть в такій ситуації як ми, бо забезпечили себе всім до кінця життя. А нам залишається тільки помирати з голоду», – розповідає пенсіонер.

Варто прочитати:

А поділитися?