Пенсіонери найчастіше стають жертвами злочинців

logo


Пенсіонери найчастіше стають жертвами злочинців
20:40 Липень 1, 2017 рік Видрукувати допис Видрукувати допис 97

фото з мережі інтернет

Одразу двоє тернополян потрапили у пастки мобільних пройдисвітів минулої доби. 67-річна пенсіонерка віддала три тисячі гривень за порятунок сина. Жінка після розмови з псевдо поліцейським сама поспішила до терміналу і перерахувала усю пенсію.

І хоч подія трапилася близько 16 години, не знайшлося нікого, аби схаменути жінку. Та й зателефонувати до сина вона вирішила лише коли повернулася додому.

До 80-річної тернополянки зателефонував сам заступник керівника одного з відділень поліції. Старенька не могла не повірити у розповідь про ДТП, яке вчинив її онук. Одразу погодилася рятувати родича від кримінальної відповідальності і невдовзі у її двері постукав невідомий, який забрав дві тисячі гривень та сто доларів. А онук зателефонував до бабусі буквально за декілька хвилин після передачі коштів. Про аферу одразу повідомив в поліцію.

Краяни, аферисти наживаються на вашій довірливості! Допомога родичам – це свята справа, але якщо вона реальна. Тому у наш час варто двічі, а той тричі перевірити усю інформацію, перш ніж віддавати невідомим свої гроші! Навіть якщо ви почули у слухавці голос сина, варто зателефонувати до нього особисто. А найпростіше – перепитайте фамілію родича. Аферисти не знають елементарного, а у паніці легко самому повідомити таку інформацію, наприклад перепитати, чи телефонує саме родич по імені Андрій, а аферист одразу підтвердить.

Читайте також:19-річна дівчина майстерно обманювала водіїв та забирала їхні гроші

Не віддавайте грошей одразу, кажіть, що їх треба позичити, а за цей час зв’яжіться з родичами, або ж телефонуйте 102. Вам допоможуть.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті і Фейсбук.

Loading…

Loading…