Перед російським консульством у Львові виставили тисячу «зелених чоловічків»

logo
41171_pered_rosijskim_konsulstvom_u_lvovi_vista.jpeg


До тисячного дня окупації Росією українського півострова Криму львівські активісти організували соціально-мистецьку акцію біля Генерального консульства Російської Федерації, що на вул. Левицького, 95 у Львові.

Перед ворітьми консульства вони зробили імпровізований кримський пляж. Активісти поставили тисячу фігурок «зелених чоловічків», нагадавши таким чином, що відпочинкова зона Криму давно стала мілітарі-зоною.

«Ця пісочниця символізує кримський півострів, який захопили зелені чоловічки. Він перетворився у мілітарі зону», ― пояснив Алім Алієв, співзасновник організації «Крим SOS».

Активісти також зробили паперові літачки з листків, на яких надрукована резолюція Генасамблеї ООН від 27 березня 2014 року про територіальну цілісність України. Літачки відправили за паркан консульства.

За словами активістів, за час окупації у Криму трапилося 269 випадків порушень прав людини, дев’ятьох кримчан вбили і 15 зникли безвісти.

«Це нагадає те, що божевільний диктатор трохи загрався. У такий спосіб ми нагадуємо, що Крим вже 1000 днів перебуває під окупацією Росії. Немає жодних сумнівів, що настане той день, коли ми повернемось на свою батьківщину», ― зазначив Енвер Бекіров з організації «Крим SOS».

Акцію організувала громадська організація «Крим SOS». Мистецький перформанс допомагали робити арт-директор МО «Дзига» Влодко Кауфман та сценограф театру ім. Леся Курбаса Володимир Стецькович.

З приміщення консульства до активістів ніхто не вийшов.


А поділитися?Вам має сподобатись...