Перехрестя Стрийської – Івана Франка відкриють у неділю, – Садовий

logo
perehrestja_strijskoji_ivana_franka_vidkrijut_u_nedilju_sadovij.jpg


Із неділі для проїзду буде відкрито перехрестя вулиць Стрийська – Івана Франка

Роботи на інших ділянках відбуваються відповідно до графіків. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий у щотижневому відеозверненні.

«Щодо тих ремонтних робіт, які ми сьогодні маємо у Львові. Роботи дуже великі. Це є великий об’єм робіт на вулиці Мечникова, це вулиця Богданівська, вулиця Київська. В принципі, всі роботи йдуть по плану. Почали також роботи на Садовій. Ми анонсували, що до Петра буде відкритий проїзд на вулиці Стрийській – Івана Франка. Зробили трошки скоріше і вже починаючи з неділі буде відкритий проїзд. Роботи багато, працюємо по тих графіках, які затверджені», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Зауважимо, вчора, 7 липня, в ЛКП «Львівавтодор» повідомляли, що перехрестя вулиць Стрийська-Франка планують відкрити для проїзду транспорту в суботу, 9 липня, до кінця дня. В управлінні транспорту та зв’язку ЛМР інформували, що цього дня рух за звичним маршрутом також мали б відновити тролейбус №25 і міські автобуси №3а, 18, 35 і 44.

Нагадаємо, перехрестя закрили для проїзду 13 червня у зв’язку з проведенням ремонтних робіт.

Автобусні маршрути №35 та №44 відтоді курсують за маршрутом: вул. І.Франка – вул. Вітовського – вул. Сахарова – вул. Стрийська, автобуси №18 – за маршрутом: вул. Ш.Руставелі – вул. Вітовського – вул. Героїв Майдану – вул. Стрийська. У зворотному напрямі – вул. Стрийська – вул. Рутковича – вул. Свєнціцького – вул. Снопківська – вул. Ш.Руставелі.

Автобуси №3а оминали закрите перехрестя по вул.Ш.Руставелі – вул.Кубійовича (вул.Снопківська – у напрямку до центру міста) – вул.Свєнціцького – вул.І.Франка – вул.Чмоли.

Рух тролейбусів маршруту №25 на час ремонту було припинено.

Loading…

lito1

Статті пов’язані мітками

Loading…

А поділитися?