Переконлива перемога у виїзному матчі жіночої збірної команди ЛДУФК з футзалу

Жіноча збірна з футзалу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського провела черговий матч в  рамках «Універсіади Львівщини-2017». Збірній нашого вишу протистояла жіноча збірна Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Поєдинок достойних та відмінно підготовлених команд виявився досить цікавим. Нашій збірній вдалося активно розпочати зустріч, і вже на першій хвилині футзалістки ЛДУФК мали шанс відкрити рахунок, однак спершу поперечина, а пізніше стійка  воріт врятували ворота жіночої збірної команди ДДПУ.

Команда футзалісток з Дрогобича на правах господаря матчу намагалася проводити контрнаступальну гру, організовуючи випади в сторону воріт збірної команди ЛДУФК. Проте студентки нашого вишу, добре зорганізувавши оборону своїх воріт та не програвши жодного ігрового єдиноборства, нейтралізували атакувальні починання суперниць. Лише наприкінці другого тайму, з рахунком 0:6 на користь жіночої збірної ЛДУФК, господаркам вдалось забити у відповідь всього один м’яч.

Варто відзначити, що «дубль» (два забитих м’ячі) у матчі здійснили Ольга Кожевнікова та Вікторія Худа (студентки 24 групи ФФВ), також по одному забитому м’ячу у воротах суперника відзначились Софія Причина (24 група ФС) та Леся Тарнавська (34 група ФФВ). Загалом, жіноча збірна ЛДУФК діяла розкуто, конструктивно і, що найважливіше, результативно.

У підсумку, переконлива перемога у виїзному матчі жіночої збірної команди ЛДУФК з рахунком 1:6.

Збірну команду ЛДУФК представляли гравці в полі Вікторія Худа (24 гр. ФФВ), Ольга Кожевнікова (24 гр. ФФВ), Софія Причина (24 гр. ФС), Роксолана Фірта  (24 гр. ФС),  Леся Тарнавська (34 гр. ФФВ), Анна Петрик (24 гр. ФС), Наталія Собчишин (41 гр. ЗЛ) – капітан команди, Інна Раткович (44 гр. ФФВ) – воротар.

Команду до матчу готували старший тренер жіночої команди ЛДУФК, старший викладач кафедри футболу ЛДУФК Ігор Карпа, тренер – Тарас Когут, тренер воротарів – Павло Костюк.