Переможець торгів на постачання рослин для Стрийського парку шукає пальми в соцмережах

logo
25590_peremozhec_torgiv_na_postachannja_roslin_.jpeg


Приватний підприємець, який переміг у торгах на постачання екзотичних рослин для оранжереї в Стрийському парку, шукає рослини через соцмережі.

Департамент містобудування Львівської міськради проводить електронну закупівлю 169 рослин – пальм, кипарисів, бананів, тощо – для оранжереї в Стрийському парку. Єдиним учасником торгів був фізична особа-підприємець Віктор Горбач, який запропонував продати місту всі рослини за 93,5 тис. грн.

19 вересня у системі електронних закупівель Prozorro було опубліковано оголошення про намір укласти з Віктором Горбачем угоду на постачання всіх рослин. Згідно з документацією торгів, поставити всі рослини підприємець має до 31 грудня 2016 року.

21 вересня Горбач опублікував у Facebook оголошення про пошук пальм, а також поширив це оголошення у спільнотах «Людоньки, порадьте» та «Обмін та продаж рослин – Львів».

«Шукаю пальми! Ростимуть у оранжереї Стрийського парку. Розгляну всі пропозиції», – написав підприємець.

Він також зазначив, що потрібні «будь-які екзотичні рослини висотою близько метра і більше». Хоча в документації торгів, оголошених міськрадою, був чітко вказаний перелік рослин, потрібних для оранжереї.

Тим часом у коментарях до оголошення львів’яни пропонують різні види рослин. Більшість готові віддати рослини для Стрийського парку безкоштовно. «А можна вам туди оливку подарувати ? Правда, маленьку в горщику», «Маю фікус. Можу віддати», «В рідний Стрийський парк із задоволенням запропоную дві пальми і лимон, який не плодоносить… Ви повинні мені пообіцяти, гарантувати, якщо відбудеться передача рослин, що з ними нічого поганого не трапиться», – пишуть користувачі.

Сам Горбач у коментарях у Facebook підтвердив, що необхідних для оранжереї рослин не має і шукає їх. «Все правильно. От і вишукую рослини. Я ж їх вдома всіх не маю», – зазначив він.

Разом з тим начальник управління екології та благоустрою ЛМР Андрій Галушка запевнив ZAXID.NET, що перевірятиме документацію про походження рослин. На думку Галушки, Горбач мав би купувати рослини у спеціальних розсадних або ботанічних садах. Він також зазначив, що раніше управління співпрацювало з цим підприємцем під час реконтрукції оранжереї.

Додамо, що Віктор Горбач очолює громадську раду при ГУ ДФС Львівщини. У 2015 році він брав участь у конкурсі на посаду голови львівської ДФС.


Реклама

А поділитися?