Переселенцям за підтримки поляків виділять на Львівщині більше 100 земельних ділянок

logo
117101_pereselencjam_za_pidtrimki_poljakiv_vidil.jpeg


02.08.2017, 17:16

Жовковский район, Сытихов, земля для переселенцев, программаУ Жовківському районі внутрішньо переселеним особам з Криму виділять 105 земельних ділянок в рамках програми “Допомога Польщі для Розвитку”. Про це повідомляє прес-служба Жовківської райдержадміністрації. 

Минулого тижня заступник міністра закордонних справ Республіки Польща пані Иоанна Вронеска, яка є куратором програми “Допомога Польщі для Розвитку”, відвідала с. Ситихів Жовківського районут ознайомилася з проектом “Побудова практичного прикладу суспільної інтеграції внутрішньо переселених осіб з Криму в рамках приймаючої громади с. Ситихів Львівської області”. Також відбулася зустріч з представниками сільської громади та переселенців з Криму, які у с. Ситихів вже отримали 60 земельних ділянок. Згідно проекту заплановано виділити загалом 105 земельних ділянок для внутрішньо переселених осіб.

В ході діалогу було обговорено широке коло питань щодо створення кварталу для ВПО. Зокрема, йшлося про прокладання підвідного водопроводу, проведення електрифікації, будівництва дороги та соціального індивідуального житла.

Евросоюз

Ця публікація була підготовлена в рамках проекту “Просування реформ в регіони” за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ІА “Status Quo” і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.

В Жовковском районе внутренне переселенным лицам из Крыма выделят 105 земельных участков в рамках программы “Помощь Польши для Развития”. Об этом сообщает пресс-служба Жовковской райгосадминистрации. 

Заместитель министра иностранных дел Республики Польша госпожа Иоанна Вронеска, которая является куратором программы “Помощь Польши для развития”, посетила с. Сытыхов Жовковского района, где ознакомилась с проектом “Построение практического примера общественной интеграции внутренне перемещенных лиц из Крыма в рамках принимающей громады с. Сытыхов Львовской области”. Также состоялась встреча с представителями сельской громады и переселенцев из Крыма, которые в с. Сытыхов уже получили 60 земельных участков. Согласно проекту запланировано выделить всего 105 земельных участков для внутренне перемещенных лиц.

В ходе диалога был обсужден широкий круг вопросов по созданию квартала для ВПО. В частности, речь шла о прокладке подводного водопровода, проведение электрификации, строительства дороги и социального индивидуального жилья.

Евросоюз

Эта публикация была подготовлена в рамках проекта “Продвижение реформ в регионы” при содействии Европейского Союза. (http://ec.europa.eu/europeaid). Содержание этой публикации является исключительной ответственностью ИА “Status Quo” и никоим образом не отражает точку зрения Европейского Союза.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...