​Перевірка у Навчально-реабілітаційному центрі для дітей у Львові шокувала активістів

logo
130913_perevirka_u_navchalno_reabilitacijnomu_ce.jpeg


За словами перевіряючих, відкрилися жахливі реалії життя дітей із інвалідністю в цьому центрі.

Про це написала на своїй сторінці у Facebook громадська активістка Галина Янко.

Сьогодні, 12 вересня, голова ЛОДА, керівник Департаменту освіти Любомира Мандзій та громадські активісти завітали на незаплановану перевірку у Навчально-реабілітаційний центр для дітей із інвалідністю, що розташований на Личаківській. Переважно там живуть глухонімі діти і від умов, в яких вони мешкають, перевіряючі вжахнулись.

Приміщення центру аварійні, в спорталі, що розташований в підвалі, не можливо займатись. В користуванні дітей немає навіть таких речей як туалетний папір та мило.

Особливо збурила активістів ситуація з їжею для дітей. Вони побачили картоплю, що закупили для харчування, і поруч з нею записку скільки і кому з працівників «виділити» тої картоплі.

Фото з сторінки Галини ЯнкоФото з сторінки Галини Янко

«Сьогодні за дорученням Голови ОДА буде видано розпорядження щодо повної перевірки даного навчального закладу з залученням контролюючих органів . Сподіваємося, що на час перевірки, даного директора буде усунуто від виконання обов’язків, щоб він не міг впливати на перевіряючих, які були сліпими всі попередні роки», – додала Галина Янко.

Також активістка звернулась до голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина та його заступників і попросила взяти до уваги інформацію.

Більше новин читайте на «Львівських».


Реклама

А поділитися?