Перші кошти на вирішення проблеми з відходами Львів отримає наприкінці року

logo
113100_pershi_koshti_na_virishennja_problemi_z_v.jpeg


Міська рада та ЄБРР підписали угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування проекту модернізації інфраструктури ТПВ. Йдеться про кредит на суму 20 млн євро та 11 млн євро грантових коштів.фото: expres.ua

фото: expres.ua

Як зазначив директор офісу ЄБРР в Україн Шевкі Аджунер, цей проект дуже важливий для міста, бо допоможе у вирішенні не лише поточних проблем у сфері відходів, але й стане першим кроком довготривалого процесу зміни ставлення до поводження з відходами. На думку банкіра, цей проект також може стати зразком для інших міст в Україні.

Шевкі Аджунер розповів, що підготовка до оформлення кредиту йде дуже швидким темпами і—кредитну угоду підпишуть у вересні або жовтні, а перший транш наприкінці року.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що  Львів отримує значні кошти на тривалий час на вигідніших умовах, аніж їх отримує держава Україна.

Передбачається, що кошти від кредиту та гранту будуть використані для будівництва сортувальної станції, щоби розпочати роздільний збір відходів, реалізацію першого етапу реконструкції Грибовицького полігону і перший етап будівництва компостного заводу.

А поділитися?