Перші нагороди зимового сезону легкоатлетів Бущини

27-28-го січня у місті Запоріжжя проходив Командний чемпіонат України з легкої атлетики. В ранковій програмі першого дня змагань в бігу на 2000 метрів з перешкодами за перемогу боролись два надбужанських легкоатлети – Роман Ростикус та Костянтин Коляда (вихованці Михайла Гаєвського).

У напруженій боротьбі перемогу здобув Роман Ростикус, випередивши Костянтина лише на 4 сотих секунди. Їх результат 5.45,36 та 5.45,40 відповідно.У вечірній програмі першого дня в напруженій боротьбі та завдяки вдалому фінішному спурту, перемогу з бігу на 1500 метрів святкував наш земляк Володимир Киц, вихованець Буської ДЮСШ (тренер Гаєвський М.П.)

У другий день змагань порадувала бронзою з бігу на 800 метрів ще одна наша землячка Орися Мучульська, яка майже рік через травму не виступала на змаганнях. Вихованка Володимира Єретика здолала 800 метрову дистанцію за 2.08,98. Золотий дубль змагань у другий день міг оформити Роман Ростикус, який першим перетнув фінішну лінію на дистанції 3000 метрів, але через порушення правил змагань був дискваліфікований!

Але все ж вдалий початок зимового змагального сезону дає хороші шанси нашим атлетам сподіватись на ще вищі результати в сезоні та переможні місця на основному старті зимового сезону, який проходитиме з 17 по 19-те лютого в місті Суми та стане відбірковим на Чемпіонат Європи, який на початку березня прийматиме місто Белград (Сербія).